Магніти

У Вас в руках знаходяться два абсолютно однакових на вигляд металевих циліндра, один з яких є магнітом. Яким чином, без взаємодії з іншими предметами, можна визначити який з циліндрів є магнітом?

Відповідь:

[hidepost]Магніт має у своїх полюсів максимальне значення магнітного напруги. У нашому випадку максимальне значення магнітного напруги спостерігатиметься на торцевих поверхні циліндра. У міру наближення до середини магніту магнетизм осла бевает, в самій середині його величина дорівнює нулю. Отже, якщо при “Т” образному з’єднанні циліндри злипаються між собою, то магнітом буде циліндр, дотичний своєї торцевої частини.[/hidepost]

Позначки:
Copyright 2024. All rights reserved.

Опубліковано 16 Квітня, 2013 admin в категоріі "Логічні задачі

6 COMMENTS :

 1. By Вадим on

  Разрезать или разломать один из цилиндров. Если обе части будут притягиваться, значит это был магнит. Если нет – значит магнит другой цилиндр.
   

 2. By Олег on

  Знайти центри обох циліндрів, і підняти їх на одному пальці. Магніт почне крутитись, доки не повернеться сторонами до сторін світу.

 3. By Мар'яна on

  складаєте з двох циліндрів букву Т, притягання не буде, коли горизонтально лежить магніт (у магніта посередині, де розподіл полюсів притягання немає)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *