Колір волосся художника

У кафе зустрілися три друга: скульптор Белов, скрипаль Чернов і художник Рижов. “Чудово, що в одного з нас білі, в іншого чорні, а у третього руде волосся, але ні у кого колір волосся не відповідає прізвища”, – сказав чорнявий. “Ти правий”, – сказав Белов. Який колір волосся у художника?

Відповідь:

[hidepost]
У художника чорний колір волосся
[/hidepost]

Позначки:
Copyright 2024. All rights reserved.

Опубліковано 5 Травня, 2013 admin в категоріі "Логічні задачі

13 COMMENTS :

  1. By Владимир Мрочко on

    Белов – не белый из-за фамилии и не черный, так как он ответил черноволосому. То есть Белов – рыжий. Чернов не черный из-за фамилии и не рыжий, так как рыжий у нас скульптор Белов. Художнику Рыжову остался черный цвет.

  2. By Богдан on

    У Бєлова точно не може бути волосся чорного кольору, що випливає з умови задачі: він погодився з чорнявим, який сказав, що волосся у них різного кольору і не відповідає прізвищам. Тоді волосся чорного кольору або у Чернова, або у Рижова. Але знову ж таки виходячи з умови задачі ми бачимо – колір волосся не відповідає прізвищу, а це означає, що власник чорної шевелюри Рижов. Так як Рижов – художник, то художник має волосся чорного кольору. До речі не важко здогадатися про те, який колір волосся мають інші чоловіки. Бєлов має руде волосся, а Чернов – біле.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *