13 точок і п’ять відрізків

13 точок і п'ять відрізків

Закресліть усі 13 точок (як на малюнку) п’ятьма відрізками, не відриваючи олівця від паперу та не проводячи ніяку лінію двічі.

13 точок і п'ять відрізків

Відповідь:

[hidepost]

[/hidepost]

Позначки:
Copyright 2024. All rights reserved.

Опубліковано 1 Травня, 2014 admin в категоріі "Логічні задачі

7 COMMENTS :

  1. By Богдан on

    Починати треба з точки, яка знаходиться у верхній частині малюнку, вище ніж усі інші. Закреслюємо точки по діагоналі. Перший відрізок пройде через точку, що знаходиться найвище, а також крайню ліву точку у другому горизонтальному ряді і крайню ліву точку у третьому горизонтальному ряді (рахуємо ряди починаючи з верхньої частини малюнку). Другий відрізок через другу точку, якщо рахувати з ліва, у третьому горизонтальному ряді та другу точку у другому горизонтальному ряді (весь час рахуємо точки з ліва на право). Третій відрізок закреслить третю точку у другому горизонтальному ряді, третю точку у третьому горизонтальному ряді (центральну точку) та першу точку у четвертому горизонтальному ряді. Четвертий відрізок пройде через другу точку у четвертому горизонтальному ряді і четверту точку у третьому горизонтальному ряді. П’ятий відрізок пересіче п’яту точку у третьому горизонтальному ряді, третю точку у четвертому горизонтальному ряді та точку, що знаходиться у нижній частині малюнку.

    1. By Анна on

      Починати треба з точки передостанної в третьому вертикальному ряді і вести лінію вверх. Потім вести по годинниковій стрілці і зєднати всі крапки, які залишились.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *